Laisvalaikio praleidimo galimybės

Antalieptėje rugpjūčio 12–14 d. jau ketvirtą kartą vyks Zero Waste fest!

Tai gamtai draugiškas festivalis, kuris kviečia susitikti su bendraminčiais, kuriems aktualios aplinkosaugos temos, alternatyvų paieškos, aktyvus laisvalaikis ir muzika.

Festivalyje laukiami visi, kuriems svarbus tvarus rytojus ir tie, kurie nori augti, tobulėti ar tiesiog kokybiškai praleisti laiką.

Šių metų festivalio tema – tekstilė. Tekstilės pramonė šiandien yra viena iš labiausiai išteklius eikvojančių ir gamtą teršiančių šakų. Šių metų festivalyje bus kalabama apie tekstilės perdirbimo galimybes, jos panaudojimą, rūšiavimą.

Tačiau nebus pamirštos ir kiekvienais metais rengiamos kūrybinės dirbtuvės, maisto erdvė, judesio erdvė, muzikos pasirodymai, įkvepiantys performansai.

Daugiau informacijos apie festivalį gali rasti čia.

Milžiniška duomenų bazė su klubų, galerijų, kavinių, turizmo centrų, sporto pramogų ir organizacijų kontaktais – net ir išrankiausi suras veiklos sau.

http://www.kaveikti.lt/

Didžiausia įmonė Baltijos šalyse, organizuojanti pėsčiųjų žygius.

https://trenkturas.lt/

ATRASK – tai ieškančių ir duodančių stovyklavietė, pažintinis virsmas su kūrybiškomis erdvėmis bei atpalaiduojančiais laužo garsais. Ypatingi atsiminimai, pasakiškų spalvų linkėjimai ir malonus atotrūkis. Tai blaivus ir sąmoningas festivalis, kuriame susilies poilsis, pažinimas ir kūryba.

Festivalio tikslas – sukurti patrauklų, pozityvų, draugišką gamtai, tvarų ir turiningą laisvalaikį dalyviams. Festivalio metu lankytojai galės dalyvauti sutelktinės kūrybos procesuose, saviraiškos mokymuose, ekologijos pažinime. Tai laisva erdvė idėjoms, ieškojimams ir atradimams be jokių tendencijų. Čia rasi jaukumą ir paprastumą, poilsį gamtoje ir ramybę, transformaciją ir pokyčius.

https://atraskfestivalis.lt/#apie 

www.pamatyklietuvoje.lt – kelionių po Lietuvą portalas, kuriame rasi išsamiausią Lietuvos lankytinų vietų, pramogų ir turizmo paslaugų žemėlapį, maršrutus, kelionių įspūdžius bei keliautojų atsiliepimus.

https://www.pamatyklietuvoje.lt/

Savaitgalio išvykos Lietuvoje įgauna pagreitį! O jei trūksta minčių, štai pažvelk – net 30 lankytinų vietovių Lietuvoje, kurias nors kartą tikrai privalai aplankyti!

https://www.makalius.lt/kelioniu-ispudziai/lietuva-lankytinos-vietos/

Šioje svetainėje rasi maršrutus pėsčiomis Klaipėdos, Neringos, Tauragės, Utenos ir Vilniaus apskrityse. Čia galėsi paskaityti apie įvairaus ilgio maršrutus pėsčiomis skirtingose apylinkėse, kurie atneš neišdildomus įspūdžius.

http://www.turistopasaulis.lt/turistiniai-marsrutai/pesciomis/#.XNFxcPkzbIU

Susisiekite su mumis