March 23 2021

Faustos savanorystė Prancūzijoje 4️⃣

Nuo sausio mėnesio įvyko daug ko, bet štai top 3 įvykiai, kurie praturtino mano savanorystę ir gyvenimą čia:

1? prieš porą savaičių su mūsų mentore susisiekė žurnalistė iš regioninio radijo norinti įrašyti interviu kartu su mumis. Įrašinėjimas vyko ryte ir prancūzų kalba, tad adrenalino ir protinės mankštos pakako visai dienai. Interviu bus galima rasti rdautan.ft “La Magazine” laidoje, bet pati dar bijau perklausyt…?

2? Prancūzija yra patraukli savanorystės destinacija visiems europiečiams, tad nenuostabu, jog vien mūsų apskrityje yra dar 8 ESK savanoriai. Tačiau per pastaruosius mėnesius teko apsilankyti ir mus aplankė savanoriai su kuriais susipažinom per pirmuosius online savanorių mokymus. Ir viena iš jų yra taip pat lietuvė ?? Pokalbiai trunkantys per naktis – atrodo, kad būtume pažįstami jau ilgą laiką!

3? Vienas iš asmeninių projektų jau įgyvendintas! Kartu su vaikais sukūrėme “Galimybių Jenga”. Nuo paprastos Jenga ji skiriasi tuom, jog ji yra didžiulė ir su klausimais apie ES, jaunimo galimybes bei smagiomis užduotimės kaip, pvz.: “Paliesk žaidėją, kuris tau patinka” ??Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2021 03 23 by RietavoJC in category "Naujienos