January 9 2021

Faustos savanorystė Prancūzijoje 3️⃣

1? Kalėdas praleidome žiūrėdamos filmus ir keliaudamos po regioną. Oksitanija yra be galo turtinga savo istoriniu ir gamtiniu kraštovaizdžiu. Tereikia 15-os minučių ir jau esi kitame gražiame viduramžių miestelyje. O prieš naujuosius pasiėmėm 2 dienas atostogų ir nusprendėme šią šventę praleisti žygiuose ⛰ 3 dienos – 3 žygiai po kalnus su įveiktais 38 km. Nors planavome nužygiuoti toliau, tačiau per pirmąjį žygį mus užklupo pūga❄ Begyvenant čia iš viso nesitikėjau pamatyti sniego, tačiau jeigu ne sniegas pas mus – tai mes pas sniegą! Su 2021!

2? Kaip taisyklė, gruodis nors ir šventiškiausias mėnuo, bet tuo pačiu ir darbingiausias. Šį mėnesį teko ne kartą išeiti iš komforto zonos! Kartu su mūsų mentore pristatinėjome jaunimo galimybes abiturientams, tačiau čia lengvoji dalis, nes daugiausiai kalbėjo pati mentorė. Tačiau sekančiam kartui mentorė negalėjo būti su mumis ir turėjome pasirinkimą – arba pristatyti pačioms, arba nebevykti. Tačiau priėmėme iššūkį ir, tiesą sakant, tiek auditorija stebėjosi mumis, tiek mes pačios negalėjom patikėk, kad mums pavyko pasiekti jaunus žmones su mūsų prancūzų kalbos „įspūdingais“ gebėjimais ??

3? Moksleivių atostogų metas – pats darbymetis animatoriams, nes vaikai MJC būna nuo pačio ryto. Kartu su jais gaminome… tinginį!‍?? ??Ragavimo metu vaikai susiskirstė į dvi stovyklas: buvo kuriems labai patiko šis desrtas ir kartojo dar ir dar, bet buvo, kurie nesuvalgė nei vieno pilno gabaliuko ir jį išmetė. Šitas skaudesnis…?Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2021 01 09 by RietavoJC in category "Naujienos