December 1 2020

Faustos savanorystė Prancūzijoje (2)

Prasidėjus karantinui užsidarė jaunimo centras ir buvo mums duota pasirinkti ar norime grįžti namo mėnesiui (nes tiek laiko Prancūzijos valdžia planavo laikyti įvestą karantiną) ar pasilikti. Šį klausimą jau nuo vasaros vidurio, kada sužinojau, jog esu atrinkta, vis svarsčiau. Tačiau žinant, jog šitoje situacijoje esu ne viena, o kartu su kita savanore, nusprendžiau pasilikti. Ir tai buvo puikus sprendimas, nes būdama namie galėjau intensyviai mokytis prancūzų kalbos, o nepraėjus nei pusantros savaitės jaunimo centras vėl atsidarė su tam tikrais apribojimais!

Šį mėnesį:

⭐ pradėjom bendradarbiauti su savanorėm atliekančiom nacionalinę savanorystę. Geriausias dalykas tas, jog tai puiki proga tobulinti kalbos įgūdžius, nes jos nelabai moka angliškai, o bendrų temų jau sugebėjome rasti. Pirmosios draugystės! ?

⭐bebūdamos namie paruošėme 2 protmūšius apie savo šalių kultūras, ES ir pristatymą apie mobilumo galimybes. Viskas – prancūzų kalba.

⭐vaikai pradeda apsiprasti prie mūsų, o mes prie jų. Padedu naujai mergaitei su anglų kalbos namų darbais. Tai iššūkis tiek man, tiek jai, nes jai sunkiai sekasi bendrauti. Tačiau galų gale mums pavyksta atlikti užduotis bendromis pastangomis.

⭐prisijungėm prie Maisto banko atitikmens Prancūzijoje. Tai vėlgi praplėtė pažinčių ratą!

Nuotraukos: 1) su kitu Maisto banko savanoriu; 2) iš nuotolinio darbo kasdienybės – télétravail.Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2020 12 01 by RietavoJC in category "Naujienos", "Savanorių istorijos