September 26 2018

TURININGAI PRALEISTAS SAVAITGALIS ATVIRĄJAME JAUNIMO CENTRE

00001Rugsėjo 14 d. vakarą jaunuolius į Rietavo atvirą jaunimo centrą kvietė jaunimo susitikimas intriguojančiu pavadinimu „Gyvenimo stiliaus ir karjeros dizaino mokymai“. Į renginį susirinko virš dvidešimties įvairaus amžiaus jaunuolių iš Rietavo ir Vilniaus.

Šis dviejų atvirųjų jaunimo centrų lankytojų susitikimas turėjo ypatingą tikslą – paskatinti jaunus žmones kitaip pažvelgti į karjeros pasirinkimą ir padiskutuoti apie gyvenimo stilių. Susitikimą kartu organizavo Rietavo ir Vilniaus Antakalnio atvirųjų jaunimo centrų darbuotojai, karjeros dizaino mokymus vedė Vilniaus Antakalnio, neformaliai vadinamo „Žalianamiu“, atviro jaunimo centro komanda. Vakaro metu jaunuoliai sukūrė šiltą atmosferą, dalyvavo turininguose užsiėmimuose, gavo naudingos informacijos ir vykdė įvairias užduotis. Kai baigėsi mokymų dalis, jaunuoliai patys gamino vakarienę, tvarkėsi, žiūrėjo filmą, žaidė stalo žaidimus, vyko jaukūs pašnekesiai ir dalijimasis patirtimi, mezgėsi naujos pažintys.

Vėliau Rietavo atviro jaunimo centro darbuotojai organizavo renginio aptarimą, diskutavo su jaunuoliais apie tai, kas jiems buvo naudinga ir ką kitą kartą jie norėtų pakeisti. Aptarimo metu bandyta išsiaiškinti jaunuolių poreikius, su kokiais žmonėmis norėtų susitikti, kokių renginių jaunimas pageidautų ateityje. Atsiliepimuose jaunuoliai rašė:

„Programa buvo super, žaidimai įdomūs ir naudingi, per juos pažinome save ir kitus, žmonės be galo malonūs ir šilti, buvo gera juos pažinti ir būtų malonu su jais susitikti dar kartą.“

„Programa buvo įdomi ir vertinga. Sužinojau naujų dalykų, į kuriuos galėsiu dar pasigilinti.“

„Žaidimai patiko. Patiko vakaras. Patiko viskas.“

Džiugina, jog jaunuoliai prieš ir po renginio patys tvarkė centro aplinką, ruošėsi šiltai sutikti svečius, buvo draugiški, geranoriški ir elgėsi sutelktai. Šis susitikimas suorganizuotas įgyvendinant Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamus projektus: Rietave – „Žengiam, o ne žvengiam“, Vilniuje – „Virsmas“.logo-jc-aura2 (2)jrd logoRietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2018 09 26 by RietavoJC in category "Naujienos