January 23 2016

„SAVANORYSTĖS NEPAPASAKOSI, SAVANORYSTĘ REIKIA PATIRTI“

Sausio 22 d. Rietavo atvirame jaunimo centre vyko renginys apie savanorystę „Savanorystės nepapasakosi, savanorystę reikia patirti“. Jo metu  Rietavo atviro jaunimo centro savanorės  – organizatorės, taip pat priklausančios „Saltes“ organizacijos koordinuojamam  SAVanororystės AMBasadorių tinklui, Greta Andrulytė ir Žaneta Ledinauskaitė  renginio dalyvius  supažindino su savanorystės samprata,  atskleidė jos teikiamą naudą,vietinės ir tarptautinės savanorystės privalumus,  taip pat pasidalijo informacija apie „Saltes“ organizaciją,  jos tikslus ir veiklą   bei SAVanorystės AMBasadorių tinklą.  Dalyviai taip pat turėjo progos apie išgirsti gerųjų pavyzdžių apie savanorystę, kuriais mielai pasidalijo bei  pradžiugino savo nuoširdžiais ir įdomiais pristatymais Rietavo atvirame jaunimo centre savanoriaujantys tarptautiniai savanoriai Alba Aires Del Caribe iš Ispanijos ir Emre Gögebakan iš Turkijos  bei svečiai Anastasia Levarry Iliashevych iš Ukrainos ir  Vitor Marques iš Portugalijos savanoriaujantys Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Ruošėmės apie savaitę, nes kiekvienas renginys yra svarbus, tuo labiau kai viską darai pats. Norisi, kad viskas būtų geriau nei gerai, tad stengėmės sudominti ir pamokyti, kad renginio dalyviai išeitų sužinoję kažką naują ir naudingo. Todėl parengėme viktoriną, kurios metu teko linksmai pasukti galveles. Jos metu daugelyje veidų atsirado šypsena juk smagu truputi pakonkuruoti tarpusavyje. Be to žiūrėjome keletą Rietavo atviro jaunimo centro savanorių paruoštų filmukų.  Apie tai ką mums reiškia savanorystė, ką mes veikiame jaunimo centre ir kaip Rietaviškiai supranta kas yra savanorystė.

Taigi Rietavo jaunimo centras nemiega, visuomet stengiamės pritraukti kuo daugiau jaunimo, tad nesispyriok, ateik ir tu! Kaip renginio metu girdėjome savanorystė tai patirtis, savęs pažinimas ir realizavimas, draugai, užimtumas. Todėl savanoriaudamas nieko neprarasi, tai itin gražus poelgis! Sek mus Instagram : Rietavo_ajc bei spausk patinka ant mūsų Facebook‘o puslapio Rietavas open youth center.

Rietavo atviro jaunimo centro savanorė: Greta Andrulytė. Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2016 01 23 by RietavoJC in category "Naujienos