September 4 2013

Pirmą rudens dieną – pirmieji savanoriai

DSC_0206Plačios šypsenos ir susidomėję žvilgsniai rugsėjo 1-ą dieną pasitiko pirmus du programos „Veiklus jaunimas“ Europos savanorių tarnybos savanorius, kurie iš tolimų kraštų visiems metams atkeliavo į mūsų miestelį ir savo veikla prisijungs prie Rietavo atviro jaunimo centro darbuotojų.

Jau visą dešimtmetį jaunuoliai iš Rietavo savivaldybės dalyvauja šioje programoje ir vyksta į kitas šalis, norėdami prisidėti prie kitų organizacijų veiklos, siekdami tobulėti bei įgyti gyvenimiškos patirties. Šį kartą pas mus atvyko gruzinė Mariami Silagadze ir kongietis Yanik Muntu iš Vokietijos, kurie dvylika mėnesių mokysis lietuvių kalbos, dirbs su Rietavo jaunuoliais, besilankančiais jaunimo centre, patys vyks į švietimo įstaigas, lankysis Savivaldybės kaimuose, dalyvaus projektuose, renginiuose bei dalinsis savo patirtimi.

Rietavo atviro jaunimo centro darbuotojai Virginija Canino ir Tadas Maslauskas, prieš keletą metų patys atlikę savanorišką tarnybą Vokietijoje, labai džiaugiasi pagaliau sulaukę šių savanorių, nes jie bus labai didelė pagalba darbe su jaunimu ir kartu bus įgyvendinta labai daug naujų ir naudingų veiklų. Na, o naujieji rietaviškiai, kol kas dar nespėję įsigyventi į pasikeitusį gyvenimo ritmą, jau įgyvendina savo pirmas užduotis ir pamažu pratinasi prie naujos aplinkos.Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2013 09 04 by Tadas in category "Naujienos