July 5 2013

Atstumas jaunimui ne kliūtis

00001Liepos 1–2 dienomis Rietavo atvirame jaunimo centre vyko Kupiškio ir Rietavo jaunimo susitikimas, kuriame dalyvavo daugiau nei 50 jaunuolių.

Atvykę draugai, nors ir buvo pavargę po ilgos kelionės, degė noru susitikti senus pažįstamus. Pažaidę keletą žaidimų patys drąsiausi jaunuoliai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas Rietavo patyriminėje trasoje medžiuose. Vakare laukė komandos formavimo žaidimas, kuris padėjo jaunimui dar labiau susibendrauti ir gerai praleisti laiką. Vėliau savo žinias apie Europos Sąjungą jaunimas panaudojo protų mūšyje. Susitikimo metu jaunimas paminėjo Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai pradžią. Antros dienos rytą susitvarkę ir atsisveikinę svečiai paliko jaunimo centrą ir tęsė savo kelionę vykdami į kitus jaunimo centrus.

Jaunimas iš Kupiškio Rietave lankėsi jau ne pirmą kartą. Šie du, nors ir gerokai kilometrais nutolę vienas nuo kito miestai gana dažnai susitinka ir net kartu organizuoja įvairius projektus. Ir tai ne paskutinis mūsų pasimatymas, artimiausias renginys – išlikimo stovykla Kupiškyje, kuri vyks rugpjūčio mėnesį. Dėkojame Jaunimo reikalų departamentui, už tai, kad remia mūsų veiklas.

Milda ŠLEPAVIČIŪTĖRietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2013 07 05 by Tadas in category "Naujienos