September 28 2012

Akcija „Mieste be savo automobilio“

Rugsėjo 16-22 d. – Europos judrioji savaitė, kuri net ir Lietuvoje labai skatinama ir jai organizuojamos įvairios akcijos. Rietavo savivaldybės vietos ūkio skyriaus ekologė Vesta Kuskytė iniciavo ir kartu su savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi, Rietavo savivaldybės kultūros centru, Atviru jaunimo centru „AURA“ suorganizavo akciją „Mieste be savo autotmobilio“.

Rugsėjo 21d. buvo surengtos dviračių figūrinio važiavimo varžybėles Rietavo parke prie Malūno tvenkinio. Ten jaunimas galėjo išbandyti savo jėgas su dviračiu tam parengtoje trasoje. Dalyviai ir laimėtojai buvo apdovanoti. Taip pat, visai šalia, prie fontano, vyko šiaurietiško ėjimo pamokos, kurias vedė profesionalūs instruktoriai iš Kauno. Tikėkimės, kad kitais metais susirinks gausesnis dalyvių būrys ir ši akcija paskatins žmones tausoti gamtą ir savo sveikatą daugiau važinėjant dviračiu ir vaikščiojant pėsčiomis.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo. Taip pat Jaunimo reikalų departamentui už finansinę paramą.

Eglė BEINUSAUSKAITĖ
Nuotraukos: Ieva POCIŪTĖ


Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2012 09 28 by Tadas in category "Naujienos