September 5 2012

Jaunimo centro savanorių išvyką į Platelius

Už aktyvų dalyvavimą Rietavo atviro jaunimo centro veikloje jo savanoriams buvo surengta dviejų dienų motyvacinė išvyką į Platelius. Iš Rietavo išvažiavome nusiteikę entuziastiškai ir pasiruošę stovyklauti.

Iškart po to kai įsikūrėme, pasistatėme palapines, pasiskirstėme lauko virtuvės darbais ir užkandę skaniai ant laužo paruošto maisto pradėjome programą. Pirmąją dieną praleidome ne tik linksmai, bet ir turiningai. Žaidėme vokišką orientacinį žaidimą „Schnitzeljagd ”, kurio metu pažinome geriau Platelių apylinkes, bendravome vieni su kitais, atlikdami užduotį turėjome dirbti kartu ir tiklą pasiekėme tik susivieniję. Prie Platelių ežero ne tik maudėmės, bet ir žaidėme įvairius žaidimus, kurių paskui netrūko ir vakare grįžus į sodybą, prie kurios buvome apsistoję.

Sutemus visi susėdome prie laužo ir grojant gitaroms dainavome linkmas ir romantiškas dainas. Laužas ne tik šildė mus, bet ir vienijo į didelį draugų ratą. Kitą dieną teko ir truputį padirbėti. Kalbėjome apie savo patirtis jaunimo centre ir aptarėme artėjančius mokslo metus, planuodami jaunimo centro veiklas per juos. Likusią dalį dienos vėl praleidome prie ežero. Kai atėjo laikas važiuoti namo, buvo liūdna, tačiau dainos netilo, net autobusui parvežus mus prie jaunimo centro.

Visi šie užsiėmimai dar labiau suartino mūsų – atviro jaunimo centro savanorių – draugystę ir pakėlė motyvaciją ir toliau būti aktyviems. Dėkojame Rietavo atviram jaunimo centrui, vadovei Virginijai, už išvykos organizavimą ir Jaunimo reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, už šios kelionės finansavimą.

Eleonora SKRUPSKYTĖ
Milda ŠLEPAVIČIŪTĖRietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2012 09 05 by Tadas in category "Naujienos