July 3 2012

Jaunimo susitikimas Rietave

1Birželio 19-20 dienomis 24 jaunuoliai iš Rietavo, Šilalės, Plungės, Klaipėdos miestų dalyvavo jaunimo susitikime Rietavo atvirame jaunimo centre. Dauguma jų sutiko vieni kitus Lietuvos jaunimo vasaros akademijos stovykloje „Kartu mes galime daug“, kuri vyko šiais metais Kretingos rajone, Cigonalių kaime, o ši greitai užsimezgusi draugystė ir paskatino juos suorganizuoti šį susitikimą.

2Antradienio popietę susitikę jaunuoliai trumpai pabendravę pasiskirstė grupelėmis ir pradėjo kelionę po Rietavą. Susipažindami su miestelio istorija ir aplankydami įdomiausias Rietavo vietas, svečiai turėjo atlikti nemažai užduočių, atspėti įvairias šaradas, kurios dar labiau suartino skirtingų miestų jaunimą ir suteikė daug įdomios informacijos apie Rietavą. Po Rietavo pažinimo jaunimas laipiojo Rietavo patyriminėje trasoje medžiuose.

Po įvairių pramogų atėjo laikas ir rimčiau pakalbėti. Pasitarę nusprendėme padiskutuoti apie jaunimo sveikatą, žalingus įpročius ir jų poveikį. Vėliau dalyviai pasidalino savo patirtimi, dalyvavimu įvairiose organizacijose, papasakojo, kuo užsiima, kokių turi problemų ir kaip jas bando spręsti visi kartu.

4Vakaronės metu žaidėme įvairius žaidimus, gitaros skambesy dainavome dainas, daugiausiai lietuviškus šlagerius, nes juos dauguma mokėjome, šokome ir kitaip linksmai leidome laiką.

Ryte susitvarkę jaunimo centrą, padėkoję jaunimo centro šeimininkams – direktorei Virginijai Šlepavičiūtei ir savanoriui Tadui Maslauskui – už visokeriopą pagalbą, išvykome susitarę kuo greičiau vėl susitikti.

Jaunuoliai grįžo ne tik susiradę dar daugiau draugų, bet ir daug sužinoję, įgiję nemažai bendravimo, komandinio darbo patirties.

Renginio vadovas
Lukas Kornelijus VaičiakasRietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2012 07 03 by Tadas in category "Naujienos