June 18 2012

Jaunimas rengiasi naujam projektui

ES Programa “Veiklus jaunimas” jau daug metų finansuoja ir remia įvairius tarptautinius ir vietinius jaunimo projektus. Šią galimybę šįkart išnaudoti rengiasi Rietavo atviras jaunimo centras ir jau greit dešimčiai jaunuolių iš Rietavo savivaldybės, tiek pat iš Svistalio (Vokietija) ir Trapani (Italija) bus suteikta proga kartu įgyvendinti tarptautinių jaunimo mainų projektą “Blue Cow, green Milk and red Grass”.

Tokiam projektui būtina atsakingai pasiruošti, todėl neseniai į išankstinio planavimo vizitą Rietave suvažiavo visi projekto vykdytojai – vadovai ir jaunimo atstovai iš Rietavo bei Svistalio jaunimo centrų ir Trapani technologijų instituto, kurie įtemptai diskutavo apie projekto programos realizavimą, jo dalyvių saugumo užtikrinimą, ir kitus svarbius dalykus susijusius su projekto įgyvendinimu.

Šio projekto tikslas yra parodyti, jog gyvenimas mažame miestelyje nėra jau toks nuobodus kaip manoma, o priešingai – gyvenimas čia verda ir tik spėk iš jo semtis patirties! Tuo mes įsitikinsime ir liepos 16 – 26 dienomis, kai į Rietavą sugužės jaunimas iš tolimų Europos kampelių, su tikslu dirbant kartu sukurti trumpametražį filmą, sugriausiantį stereotipus apie mažą miestelį ir jo jaunimą. Jį kiek galėdami viešinsime ir net dalyvausime rudenį vyksiančiame Lietuvos nacionaliniame filmų festivalyje “AŠ + MIESTAS = KINAS”.

Jaunimas iš Vokietijos, Italijos ir Lietuvos darbuosis visą savaitę, smagiose darbo grupėse, taip pat susipažins su kitų tautų jaunimu, kalba ir kultūra, šiektiek pakeliausime po Lietuvą. Išankstiniame vizite aptarėme daug svarbių klausimų susijusių su projekto įgyvendinimu, dabar belieka laukti liepos 16 dienos susitikimo su jaunimu iš užsienio.

Taip pat Rietavo jaunimo dėmesiui norime pabrėžti, kad šiame projekte gali dalyvauti kiekvienas norintis jaunuolis, tereikia dalyvauti atrankoje (liepos 3 d. 15.00 val. jaunimo centre), kuri tikrai nėra baisi. Tad nepabijokite ir sudalyvaukite šiame projekte, kuris tikrai žada naujos patirties ir daug įspūdžių.

Netolimoje ateityje laukite daugiau naujienų.

Autorė: Eglė JasaitytėRietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2012 06 18 by Tadas in category "Naujienos