October 8 2020

Lietuva Ernico akimis

?? ???? ? ?? ????Per molti anni, la Luna e il Sole vissero insieme felicemente, ma arrivò un giorno in cui i due…

Posted by Lithuania in a new way – Un triestino in Lituania on 2020 m. spalio 8 d., ketvirtadienis

Ilgus metus Mėnulis ir Saulė gyveno kartu laimingai, tačiau atėjo diena, kai du pradėjo ginčytis.

Tavo galva karšta! Nebegaliu gyventi su tavimi – sakė Mėnulis. ′′ Jei nepasikeisi, paliksiu tave.. O tu.. esi šaltas kaip ledas. Jei tu nepasikeisi, mes negalėsime kartu egzistuoti „, Tada atskirkime „, Mėnulis pradėjo pykti „, bet mano dukra (Žemė) liks su manimi “

Ne „, atsakė saulė. Neleisiu tau paimti mano dukros. Su tokiu šaltu tėvu gyventi negalės „. Du jau seniai ten buvo ir nematė jokios išeities. Galiausiai Saulė ir Mėnulis nusprendė paprašyti griaustinio Dievo išspręsti jų ginčą taip, kaip jie manė tinkami. Griaustinio dievas išgirdo Saulės ir Mėnulio argumentus, o po to garsiai šurmuliavo: ′′ Jūs abu kalbate nesąmones. Jei jūsų noras išsiskirti yra galutinis, pirmyn ir darykite tai.

Tačiau dukra nepriklausys nei vienam iš jūsų. Vietoj to, taip ir bus: Saulutė nuo aušros apsaugos mažylį nuo aušros iki dusko, o mėnulis saugos po nakties Du greit suprato, kad sprendimas dėl griaustinio dievo buvo tik vienas, todėl laikėsi šio dekreto laiške … Saulė stebi Žemę nuo saulėtekio iki saulėlydžio ir mėnulis rūpinasi ja nuo saulėlydžio iki saulėtekio. Jei Mėnulis kada nors paliks, jos sesuo, žvaigždės, imtųsi užduočių ir laikytų Žemę atidžiai.

Ši statula randasi Palangos pagrindiniame sode Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2020 10 08 by RietavoJC in category "Naujienos", "Savanorių istorijos