September 8 2020

Savanorio iš Turkijos patirtis Kretingoje

Savanoris iš Turkijos Emre atvyko savanoriauti į Kretingos Dienos veiklos centrą pagal Europos solidarumo korpuso savanoriškos veiklos projektą „Atrasti naują santykių pasaulį“. Emre dalinasi savao veiklomis su jumis:

Savanoris Emre gamino ir visus vaišino turkišku desertu!
Saldus ir skanus rytas!!!

Emre gimtadienis!!!

Dienos veiklos centro jaunimui, šiandien paskutinė HIPITERAPIJOS užsiėmimų dalis. Projekto veikla įvykdyta, nauda neįkainojama!! Dėkojam NVO SIŽGB „Kretingos vilčiai“ Sigute už bebdradarbiavimą ir pačiai nuostabiausiai žirgų mylėtojai ir mūsų mokytojai Irmante.
Terapijose asistavo ir mūsų ES Solidarumo korpuso programos projekto „Atrask kitą santykių pasaulį“ Emre? su kineziterapeutu Andrius bei kitais įstaigos specialistais!

Vykstantis pasiruošimas sporto varžyboms, bendrdarbiavimo projektas su SIŽGB „Kretingos viltis“!

TURKIŠKI PUSRYČIAI!!
ES Solidarumo korpuso savanoris Emre kartu su socialinio darbuotojo padėjėja Ingrida ir Aušra gamino turkišką patiekalą Mihlama! Degustacija įvyko. Buvo labai skanu! Ačiū mūsų savanoriui Emre už skonio patirtį!
Thanks Emre for the taste experience!!

Įstaigos darbuotojams dalyvaujant psichikos sveikatos kompetencijų didinimo mokymuose, popietinius užsiėmimus organizuoja puikus tandemas: ES Solidarumo korpuso savanoris Emre kartu su vyriausia socialine darbuotoja Kristina. Žaidimai, nauji išbandymai ir daug daug linksmų emocijų!!!

Diena, skirta savanorio Emre šalies – Turkijos pažinimui. Gaminame ir skanaujame turkiškus pusryčius, kuriuos pasigaminti mus moko Emre!
Skanumėlis!!!

Savanoris Emre žaismingai ir informatyviai supažindino mus su savo gimtąja šalimi – Turkija! Sužinojome tautos tradicijas, mokėmės aflabeto, žemėlapyje ieškojome savanorio gimtosios šalies, gėrėjomės gražiausias vaizdais ir maisto tradicijomis!Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2020 09 08 by RietavoJC in category "Naujienos", "Savanorių istorijos