June 6 2020

Mūsų tenisininkai

Šių metų pradžioje mūsų jaunimas apleido jaukų  stalo teniso kambarį ir pakėlė sparnus išbandyti jėgų tolėliau. Kiekvieną šeštadienį vykdavo į stalo teniso turnyrus Plungėje, kuriuos organizavo Plungės stalo teniso klubas „Žemaite“. Patirties sėmėsi stalo teniso aistruolių, profesionalų ir mėgėjų gausiame būryje.

Tai buvo tikros pamokos: meistriškumo, įgūdžių. Vaikinai čia ne tik pradėjo dar geriau žaisti, bet ir susirado draugų, išmoko teisėjauti, vesti turnyrus. Dabar jau puikiai tai gali patys daryti centre – tą parodė vasario 26 d. susitikime su Plungės atviro jaunimo centro jaunuoliais pačių sėkmingai organizuotas mini stalo teniso turnyras.

Turnyrų organizatorius Arūnas Auškalnis atkreipdavo dėmesį ir savo apžvalgose visada pasidžiaugdavo rietaviškių pasiekimais. Savo pogrupiuose mūsų jaunimas dažnai iškovodavo prizines vietas, puikiai debiutuodavo atvykę pirmą kartą. Tą parodo ir bendra jau karantino metu suvesta rezultatų lentelė, Eivinas Razmas jaunių (16 m.) grupėje užėmė pirmąją vietą, Laurynas Dargis jaunimo grupėje (18 m) užėmė trečiąją vietą. Savo žaidimą vis tobulino Viktoras Vaičiulis, Lukas Šedvilas, Gražvydas Lengvinas, Vaidas Bytautas, Armandas Andrijauskas. O jei priskaičiuoti Egidijų Jundulą ir jaunimo darbuotoją Almą Riebždaitę, kuri irgi neliko be prizinės vietos, tai rietaviškių desantas Plungės TVM sporto salėje siekdavo beveik iki dešimties žmonių.

Turėjome gražių planų toliau tęsti su stalo tenisu susijusias veiklas… Tikimės, kad karantinas pasibaigs ir įdomias turiningas veiklas galėsime tęsti toliau, vėl turėti gerą ir įkvepiantį laiką drauge.Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2020 06 06 by RietavoJC in category "Naujienos