February 24 2015

EKO mada jaunimo centre

Jaunimo centras organizuoja projektą „EKO mada jaunimo centre“. Šiuo projektu siekiama jaunimo užimtumo ir įtraukimo į įdomią ir turiningą veiklą.

Bus kuriama saugi aplinka, ugdoma bendravimo kultūra, gerinami socialiniai įgūdžiai (bendradarbiavimas, komandinis darbas, dalinimosi atsakomybėmis įgūdžiai, saviraiškos galimybių ir būdų suvokimas ir panaudojimas), turiningos veiklos pasiūlos plėtimas, vis aktyviau dalinamasi informacija internetinėje erdvėje ir žiniasklaidoje.

Projektui įgyvendinti reikalingos lėšos jau dabar yra renkamos per visuomenės paramos portalą www.veik.rietave.lt. Visus norinčius ir galinčius kviečiame prisidėti prie geresnės ir mielesnės aplinkos kūrimo!

Projekto pradžia – 2015.04.01. Projektas bus vykdomas Rietavo atviro Jaunimo centro teritorijoje.

Projekto paramos suma: 506,84 EUR (1750 Lt)

Lauko baldams pagaminti bus reikalingos 30 vnt. palečių, varžtų, medvaržčių, kampų, ratų, dažų, audinio ir porolono. Darbo įrankiai bus skolinami iš savanorių.

Projekto partneriai: Mūsų partneriai bus savanoriai, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos mokiniai, jaunuoliai, prijaučiantys geros valios žmonės ir organizacijos.

Projekto tęstinumas: Projekto „EKO MADA JAUNIMO CENTRE“ idėja kilo iš įvairiapusės naudos pateisintų lūkesčių, teigiamų pokyčių. Pradinė idėja buvo sėkmingai įgyvendinta pagaminus baldus jaunimo centro patalpoms.

Gavę pakankamai įgytos patirties baldų gamyboje ir panašių idėjų vystymo galėtume pagelbėti Rietavo miesto bendruomenės žmonėms. Projektas atneš didelės ekologinės naudos, moralinį pasitenkinimą, ir įrodymą visuomenei, kad šiuolaikinis jaunimas gali aktyviai veikti.

Projekto rėmėjui pageidaujant, galima susitarti dėl rėmėjo reklamos ant pagamintų laiko baldų.

Daugiau informacijos – Eko mada jaunimo centre“

P1010103Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2015 02 24 by RietavoJC in category "Naujienos