January 22 2015

Informacinis seminaras apie ES programos „Erasmus+“ jaunimo sritį

Įgyvendinant Jaunimo garantijų iniciatyvą, siekiant kuo didesnio jaunimo užimtumo, įsitraukimo  į įvairias veiklas sausio 14 d. Plungės jaunimo darbo centre vyko informacinis seminaras apie ES programos „Erasmus+“ jaunimo sritį.

Renginyje dalyvavo Plungės rajono savivaldybės administracijos, Plungės „Saulės“ gimnazijos, Plungės Senamiesčio, „Ryto“ pagrindinių mokyklų, Plungės technologijų ir verslo mokyklos, Plungės sporto ir rekreacijos centro, VšĮ „Vandens bokštas“, NVO „Krantas“, jaunimo klubo „Siekis“, VO Platelių bendruomenės, Rietavo ir Plungės atvirų jaunimo centrų atstovai, darbo biržoje registruoti jauni asmenys.

Programą „Erasmus+“ ir galimybes jaunimui bei su jaunimu dirbantiems asmenims pristatė Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros darbuotoja Vaiva Ružaitė. Ji papasakojo, kas tai yra jaunimo mainai, Europos savanorių tarnyba, jaunimo darbuotojų mobilumas, strateginės partnerystės, struktūrinio dialogo projektai, pateikė gerosios patirties pavyzdžių, ragino teikti paraiškas, gauti finansavimą ir savo idėjas paversti realybe. Viešnia iš Vilniaus atsakė į susirinkusiųjų klausimus.

Paraiškas gauti finansavimą gali teikti nevyriausybinės organizacijos, neformalios jaunų žmonių grupės, su jaunimu dirbantys asmenys. Pirmasis paraiškų terminas „Erasmus+“ jaunimo srityje – vasario 4 dieną. Daugiau informacijos galima rasti internetiniame puslapyje www.erasmus-plius.lt.

Informacija Plungės JDC.


Žymos:,
Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2015 01 22 by Philippe Bourguet in category "Naujienos