March 7 2014

Susirungė biliardo mėgėjai

IMG_5379Sausio 28-31 dienomis Europos savanorių tarnybą atliekantis Yanik Muntu ir jaunimo darbuotojas Tadas Maslauskas subūrė biliardo mėgėjus į jau antrąjį biliardo turnyrą, kuriame dalyvavo 21 Rietavo atviro jaunimo centro lankytojas, tarp jų – keletas Žemaitijos kolegijoje studijuojančių užsieniečių. Pirmąją vietą šiemet iškovojo rietaviškis Gabrielius Jonušas, kuriam praėjusiame turnyre teko tenkintis sidarbo apdovanojimu. Tuo tarpu antrąją vietą užėmė Žygimantas Batavičius, o trečiojoje liko Žemaitijos kolegijos studentas iš Nepalo Sagar Rana Magar.

Nors prieš dvejus metus tokiame pačiame jaunimo centro biliardo turnyre dalyvavo šiek tiek daugiau žmonių, šiemet galima pastebėti, kad dalyvių lygis gerokai pakilo, o tai rodo, kad biliardas rietaviškių tarpe populiarėja, žaidėjai tampa labiau įgudę.

Tiek patys dalyviai, tiek turnyro stebėti atvykę jaunimo centro lankytojai išreiškė norą dažniau dalyvauti panašiuose renginiuose, todėl gali būti, kad toks turnyras taps tradiciniu ir bus rengiamas kiekvienais metais. Už paramą šįkart dėkojame ES programai „Veiklus jaunimas“.Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2014 03 07 by Tadas in category "Naujienos