September 6 2012

Jaunimas Rietave linksmai uždarė vasarą

Rugpjūčio 29-30 dienomis 22 jaunuoliai iš Rietavo, Šilalės, Plungės bei Klaipėdos dalyvavo jaunimo susitikime Rietavo atvirame jaunimo centre. Tai jau anras tokio tipo susitikimas Rietave, pirmasis vyko birželio mėnesį, nepraėjus daug laiko po Lietuvos jaunimo vasaros akademijos „Kartu mes galim daug“, kurioje jaunuoliai susipažino ir norėjo pratęsti draugystę. Antrajame susitikime, kurio pavadinimas buvo „Incognito“ dalyvavo ir naujų dalyvių iš įvairių miestų.

Jaunuoliai trumpai pabendravę išėjo į žygį, kuris truko keturias valandas, tačiau visiškai nepavargę susitikimo dalyviai ruošėsi vakarinei programai. Vakare vyko talentų konkursas, kuriam buvo rengiamasi visą dieną. Talentų konkurse buvo ir garbinga komisija, kuri iki pat renginio pradžios buvo laikoma paslaptyje. Konkurse pasirodė visi susitikimo dalyviai ir jų talentai buvo labai įvairūs. Vieni dainavo, kiti šoko, dar kiti bandė prajuokinti. Konkursą laimėjo šokėjai Ignas ir Eleonora iš Rietavo, o dainininkai Ieva, Jonas ir Eglė iš Plungės užėmė garbingą antrą vietą. Po konkurso tęsėsi vakaronė su daug įvairių žaidimų.

Susitikimo tikslas buvo ne tik linksmai uždaryti vasarą, bet ir leidžiant laiką kartu, dar labiau suformuoti komandą ir puoselėi draugystę su kitais miestais. Ačiū jaunimo centro šeimininkams – direktorei Virginijai Šlepavičiūtei ir savanoriui Tadui Maslauskui – už visokeriopą pagalbą.
Renginio dalyviai dalinasi savo įspūdžiais apie renginį:

Eglė (Plungė):

Su visais šiais žmonėmis praleistas laikas visada būna nuostabus ir net nepastebi kaip greitai jis eina. Būnant kartu mūsų juokas ir šypsenos sklinda po visą Jaunimo centrą Jau po pirmo susitikimo iškart norėjosi antro ir trečio, ir dar daug daug kartų vėl visiem susirinkti praleisti laiką drauge. Nors šįkart mūsų būrys buvo šiek tiek mažesnis, kaip sakoma – svarbiausia ne kiekybė, o kokybė!

Agnė (Šilalė):

Džiaugiuosi, kad jau antrą kartą susitikome Rietavo atvirame jaunimo centre. Greitai spėju vėl pasiilgti visų šių veidų, šypsenų, tad susitikimų laukiu su nekantrumu. Susitikę niekad nenuobodžiaujam, naudojamės proga vėl vienas su kitu pabendrauti, nuveikti kažką linksmo. Tikiuos, kad Rietavas ir toliau taip svetingai mus priims.

Autorius: Lukas Kornelijus VAIČIAKASRietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2012 09 06 by Tadas in category "Naujienos