June 8 2012

Jaunimo centras atšventė savo pirmąjį gimtadienį

457706_314639265287011_1811535788_o

Tik vasarai prasidėjus, birželio 2-ą dieną, Rietave vyko ypatingas renginys – Rietavo atviro jaunimo centro „Aura“ pirmasis gimtadienis. Nors kitose šalyse jau seniai sėkmingai veikia daugybė atvirų jaunimo centrų, Lietuvoje jie dar gana naujas dalykas. Rietavo savivaldybė tokia nedidelė, bet turi jaunimo centrą, kuo visi labai didžiuojamės, džiaugiamės ir esame už tai dėkingi Rietavo savivaldybės merui Antanui Černeckiui, jaunimo reikalų koordinatoriui Egidijui Griciui ir visiems kitiems prisidėjusiems prie jo atsiradimo.

485458_3225111317976_1335942327_n

Per šiuos vienerius darbo metus ne tik pačiame jaunimo centre, bet ir apskritai Rietave daug kas pasikeitė. Pagaliau jaunimas turi saugią erdvę, kurioje gali leisti laisvalaikį, realizuoti save, įgyvendinti idėjas, dalyvauti įvairiuose projektuose, susitikti su draugais ir kai reikia sulaukti pagalbos sprendžiant iškilusias problemas namuose, mokykloje ar tarp bendraamžių. O svarbiausia, kad eidami pirmyn sulaukiame daug paramos, palaikymo ir pagalbos iš kitų Rietavo įstaigų, valdžios atstovų, Lietuvos jaunimo centrų, jaunimo organizacijų.

Ši gimtadienio šventė buvo skirta visiems, kurie yra neabejingi mūsų veiklai ir iš tiesų, sulaukėme daug apsilankiusių – Rietavo savivaldybės mero, administracijos bei švietimo įstaigų atstovų, svečių iš kitų Lietuvos ir net Gulbenės jaunimo centrų, jaunimo organizacijų ir daug jaunimo. Ne tik dalyvavo bet ir aktyviai prisidėjo prie gimtadienio organizavimo Rietavo nevyriausybinės organizacijos „Progresas“, skautai bei šauliai. Visi susirinkę negailėjo gražių ir prasmingų žodžių gimtadienį švenčiančiam jaunimo centrui. Tikimės, kad visi šie nuostabūs linkėjimai išsipildys!

Jau prieš kelis mėnesius bandėme užsisakyti šiai dienai gerą orą, nes gimtadienio šventė turėjo vykti lauke, prie Rietavo Oginskių kultūros ir istorijos muziejaus, tačiau gamta papokštavo ir persikėlėme į kavinę „Jūra“. Tarp pasirodžiusių atlikėjų bei publikos tvyrojo labai jauki atmosfera. Gražias dainas dovanojo būtent šiai progai vėl susivieniję „Studio session ir Airyz“, energingieji „Universalūs flatronai“, muzikinio televizijos projekto „Lietuvos balsas“ finalistas, rietaviškis Vincentas Linkevičius, ir įžymioji atlikėja „Jazzu“, kurios koncertą dovanojo renginio globėjas Jurgis Razma.

Daugiau renginio akimirkų rasite čia.

 

O tiems, kas dar nematė, siūlome pasiklausyti dainos, specialiai sukurtos jaunimo centro gimtadieniui. Ją sukūrė ir atlieka Airyz ir Tomas.Rietavo atviras jaunimo centras.

Posted 2012 06 08 by Tadas in category "Naujienos

Komentarai

  1. Šaunus video. Yra kuriančių pas jus, liuks! Gimtadienis buvo irgi šaunus. Dėkui už pakvietimą. Sėkmės. (nepažadam, kad ir mes pakviesim, nes mes kol kas nešvenčiam JC gimtadienių) 🙂